Renkli Kelebekler 3-5 Yaş

Uyku saatleri düzensiz çocuklar ile uykuya / kendi kendine uyumaya / yatağında uyumaya direnen çocuklara düzenli uyku alışkanlığı kazandırmayı hedefliyorum.

Renkli Kelebekler paketi, 3-5 yaş arasındaki çocuklar için uygundur ve takip süresi 7 gündür.

Uyku eğitimi kapsamında, bebeklerin ideal uyku ortamı, uyku öncesi rutini, beslenme ve uyku düzeni ile ilgili bilgiler, bebeğinize sağlıklı, kaliteli, desteksiz ve kesintisiz bir uyku alışkanlığını odasında ve yatağında kazandırabilmek için nasıl bir yol izleyeceğiniz yer almaktadır.

 

Bu Programı Nasıl Yürütüyorum ?

  • Bebeğinize özel kişiselleştirilmiş bir program oluşturuyorum. Bunun için, sizlerle bilgi alışverişi yaparak, sorunun kök nedenini bulmaya ve çözümler yaratmaya çalışıyorum.
  • Bebeğinizin alışkanlıklarını, günlük uyku ve beslenme düzenini anlayabilmek için bebeğiniz ve ailenizle ilgili sorular içeren detaylı bir aile bilgi formu ile uyku günlüklerini doldurmanız için size yolluyorum.
  • Bunlara ek olarak, bebeğin uyuduğu ortamı gösteren fotoğrafları da bana ulaştırmanızı rica ediyorum.
  • Ardından tüm verdiğiniz bilgileri değerlendirerek bebeğinize uygun detaylı uyku programını hazırlıyorum ve sizinle paylaşıyorum.
  • Sizlere çalıştığım uyku planının içeriğinin iletmemin ardından, programın detaylarını ve aklınıza takılan soruları telefon/whatsapp/skype üzerinden konuşup dikkat edilecek noktalara beraber değiniyoruz.
  • Eğitime başlamamızın ardından takip süresi boyunca düzenli olarak sizlerle iletişimde oluyor ve bebeğinizin uyku düzenini takip ediyorum.