Sevimli Kuzucuk 5 Ay -3 Yaş

Bu paket ile kendi kendine uyumayı bilmeyen, desteksiz (emmeden, sallamadan, pışpışlamadan ve kucağa almadan) uykuya geçemeyen, her uyandığında aynı desteğe ihtiyaç duyan, gece boyunca sık sık uyanan bebeklerin, kendi kendine uykuya dönebilmesini amaçlıyorum.

Sevimli Kuzucuk paketi, bebeklere, gündüz ve gece, sağlıklı, düzenli ve kesintisiz uyuma alışkanlıkları kazandırmaktadır.

Sevimli Kuzucuk paketi, 5 ay – 3 yaş arasındaki bebekler için uygundur ve takip süresi 14 gündür.

Uyku eğitimi kapsamında, bebeklerin ideal uyku ortamı, uyku öncesi rutini, beslenme ve uyku düzeni ile odasında ve yatağında desteksiz ve kesintisiz bir uyku alışkanlığı kazandırabilmek için nasıl bir yol izleyeceğiniz ilgili bilgileri, aileler ile paylaşıyorum.

 

Bu Programı Nasıl Yürütüyorum ?

  • Bebeğinize özel kişiselleştirilmiş bir program oluşturuyorum. Bunun için, sizlerle bilgi alışverişi yaparak, sorunun kök nedenini bulmaya ve çözümler yaratmaya çalışıyorum.
  • Bebeğinizin alışkanlıklarını, günlük uyku ve beslenme düzenini anlayabilmek için bebeğiniz ve ailenizle ilgili sorular içeren detaylı bir aile bilgi formu ile uyku günlüklerini doldurmanız için size yolluyorum.
  • Bunlara ek olarak, bebeğin uyuduğu ortamı gösteren fotoğrafları da bana ulaştırmanızı rica ediyorum.
  • Ardından tüm verdiğiniz bilgileri değerlendirerek bebeğinize uygun detaylı uyku programını hazırlıyorum ve sizinle paylaşıyorum.
  • Sizlere çalıştığım uyku planının içeriğinin iletmemin ardından, programın detaylarını ve aklınıza takılan soruları telefon/whatsapp/skype üzerinden konuşup dikkat edilecek noktalara beraber değiniyoruz.
  • Eğitime başlamamızın ardından takip süresi boyunca düzenli olarak sizlerle iletişimde oluyor ve bebeğinizin uyku düzenini takip ediyorum.