Uras – 5 Aylık

“Bizim uyku serüvenimizde memede uyutma, yatağını sallama, ileri geri kucakta sallama, ayakta sallama ve saç kurutma makinesi vardı :). 4.ay uyku gerilemesinde ise bunlar bile zar zor işe yarıyordu yani 1 saat uyuması için 1,5 saat saç kurutma makinesi açar olmuştuk. O zaman karar verdik kesinlikle uyku eğitimi alacaktık. Mysleepjourney i ise severek takip ediyordum ve Serra hanımla bu şekilde iletişime geçtim.
Eğitime başlarken her annenin yaşadığı korku, heyecan bende de vardı, ilk gün/gece nasıl geçer diye düşünüyordum ve nasıl devam ettireceğim? Ama herşeyi bebeğim için yaptığım ve ona kendi kendine uykuya geçebilmeyi öğrettiğimizi düşündükçe motive oldum. Nomi hanımın yönlendirmeleri ile uyku kalitemiz her gün daha da iyiye gitti.
İyi ki Nomi hanım ve Serra hanımla bu eğitim sürecine girmişiz, Uras için verdiğimiz en doğru kararlardan biri oldu bu eğitim. Eğer 5.ayınızı geride bıraktıysanız 2.kez düşünmeden kesinlikle uyku eğitimine başlayın. Hem anne hem de bebek kaliteli uykuyu hakediyor 😊 şimdi ben mutluyum Uras daha da mutlu 🧿. Sevgilerimle”