Yüzyüze

Bu paket ile kendi kendine uyumayı bilmeyen, desteksiz (emmeden, sallamadan, pışpışlamadan, kucağa almadan ya da odasında yatmayı reddeden, temazsız uyumayan) uykuya geçemeyen, her uyandığında aynı desteğe ihtiyaç duyan, gece boyunca sık sık uyanan bebeklerin, odasında ve yatağında uyumaya alıştırarak kendi kendine uykuya dönebilmesini amaçlıyorum.

Yüz yüze görüşmek isteyen ve İstanbul’da yaşayan aileler için uygundur.

 

Bu Programı Nasıl Yürütüyorum ?

  • Bebeğinize özel kişiselleştirilmiş bir program oluşturabilmek, sorunun temeline değinebilmek ve çözümleri sunabilmek adına sizlerle bilgi alışverişi yapıyorum.
  • Bebeğinizin alışkanlıklarını, günlük uyku ve beslenme düzenini anlayabilmek için sizlere doldurmanızı isteyeceğim, bebeğiniz ve ailenizle ilgili sorular içeren detaylı bir aile bilgi formu ile uyku günlükleri yolluyorum.
  • Bunlara ek olarak, bebeğin uyuduğu ortamı gösteren fotoğrafları da ulaştırmanızı rica ediyorum.
  • Ardından tüm verdiğiniz bilgileri değerlendirerek bebeğinize uygun detaylı uyku programını hazırlıyorum ve sizinle paylaşıyorum.
  • Uyku eğitimine başladığımız ilk gün evinize gelerek size hem düzeni hem de yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyorum. O gün, ailelerin uygulamasına gözcülük edip destek oluyorum. Uyku planındaki uygulamaları devam eden günlerde whatsapp ve telefon üzerinden devam ettiriyoruz. Aklınıza takılan soruları telefonla görüşerek çözüyorum